Stvořeno pro život.

Užijte si dynamické skandinávské plug-in hybridní kombi. Připravené na Vaše další dobrodružství.

Plug-in
Hybrid

Až 88 km
Dojezd v elektrickém režimu*

AWD
Pohon všech kol

529 litrů
Zavazadlový prostor

* Předpokládaný dojezd podle metodiky WLTP vychází z ujeté vzdálenosti za určité rychlosti v ideálních podmínkách. Skutečný dojezd v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. Uvedené hodnoty jsou předběžné. V současnosti probíhá finální homologace vozu.

Seznamte se s vozem Volvo V60 Recharge

S plug-in hybridním kombi navrženým s ohledem na planetu a stvořeným pro dynamickou jízdu.

Seznamte se s vozem Volvo V60 Recharge

Žádné kompromisy

Rozšířením pohonu o elektromotor vznikl plug-in hybrid, který bere ohledy na budoucnost, aniž by dělal kompromisy v přítomnosti.

Navrhněte si vlastní

Je to Váš život, proto si vyberte Volvo V60 Recharge podle svého vkusu. Rozhodněte se mezi sportovnější verzí R-Design a luxusnější variantou Inscription.

Reálně využitelná čistá energie

V čistě elektrickém režimu můžete se svým plug-in hybridním vozem jezdit s nulovými emisemi. S plně nabitým akumulátorem můžete své každodenní dojíždění zvládnout výhradně s použitím elektromotoru.

Několik exkluzivních stylů pro Váš vůz V60 Recharge

Informace o standardní a specifické výbavě jednotlivých stylů si můžete prohlédnout v ceníku vozu.

Ceník vozu V60   
Volvo V60 R-Design

R-Design

Volvo V60 Inscription

Inscription

Polestar Engineered

Polestar Engineered

Jízda podle Vašich pravidel

Díky intuitivním prvkům navrženým s důrazem na komfort a pohodlí budete mít pod kontrolou každý kilometr své cesty.

Váš vůz a Vaše výstroj

Váš vůz a Vaše výstroj

Kola, lyže, kajaky – ať už s sebou vozíte cokoli, s příslušenstvím Volvo pro transport sportovní výbavy budete Vy i Vaše výstroj cestovat bezpečně.

Prostorný interiér

Prostorný interiér

Chcete-li si udělat pohodlí a protáhnout si nohy, nemusíte z vozu Volvo V60 Recharge ani na okamžik vystoupit. Prostorný interiér s anatomickými sedadly nabízí dostatek místa pro každého.

Komfortní otevírání pátých dveří

Komfortní otevírání pátých dveří

Máte obě ruce plné? Když u sebe máte klíč, můžete dveře zavazadlového prostoru otevřít a zavřít jednoduchým pohybem nohy pod zadním nárazníkem.

Výhled do nebe

Výhled do nebe

Otevírací a výklopná panoramatická střecha stírá hranice mezi kabinou a okolním prostředím a umožní Vám vychutnat si čerstvý vzduch i výhled na oblohu.

Dojeďte do cíle svěží

Dojeďte do cíle svěží

Odvětrávání sedadel, desetibodový masážní systém zad a čalounění předních sedadel kůží Nappa udělají z každé Vaší cesty potěšení a pomohou Vám dorazit do cíle ve skvělé kondici.

Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins

Špičkové reproduktory Bowers & Wilkins, které jsou ve Vašem voze Volvo důmyslně rozmístěny a precizně integrovány, Vám zajistí strhující poslechový zážitek bez ohledu na to, kde ve voze sedíte.

Bezpečnost

Asistenční systémy řidiče

Kromě funkcí pasivní bezpečnosti, jako jsou airbagy a deformační zóny, vybavujeme naše vozidla také asistenčními systémy řidiče, jejichž úkolem je pomoci řidiči předcházet kolizím nebo případně zmírnit následky nárazu. Tyto systémy Vás podpoří také při manévrování nebo parkování.

Bližší informace o bezpečnosti   

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny styly výbav a motorizací. Přesné specifikace si prosím nechte potvrdit.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru