Auto Stodůlky, pobočka Auto Průhonice a. s., Praha 5 - Stodůlky

NOVé VOLVO XC40

Kompaktní malé SUV stvořené pro město.

Představujeme nové Volvo XC40

Objevte kouzlo mladistvého, autentického a charismatického designu. Důmyslně řešené úložné prostory a chytré technologie, jejichž smyslem je zpříjemnit a usnadnit Vám život ve městě.

Vše pod kontrolou

Se zvýšenou jízdní pozicí a nekomplikovaným designem kabiny dodá Volvo XC40 Vašemu každodenním cestování nový rozměr i tím, že budete mít situaci pohodlně pod kontrolou. Abyste se ve voze cítili dobře, budete obklopeni půvabnými detaily a pečlivě zvolenými materiály typickými pro původní švédské řemeslné umění.

Dopřejte si vynikající kontrolu nad vozem, ke které Vám pomůže inteligentní pohon všech kol nabízející mimořádnou trakci při minimálním zvýšení spotřeby paliva nebo emisí.

Interiér Volva XC40

Citlivé reakce a ohleduplnost

Abyste měli k dispozici výkon vyladěný pro město, poskytnou Vám naše lehké hnací agregáty citlivé reakce, které v daný okamžik potřebujete, při nízkých emisích i spotřebě paliva.

S Aktivním parkovacím asistentem pro Vás bude popojíždění po městě mnohem příjemnější. Jedná se o funkci, která automaticky udržuje konstantní rychlost a odstup od vozila před sebou, přičemž Vám jemnými zásahy do řízení pomáhá udržovat vůz ve vyznačeném jízdním pruhu.

Galerie fotek Volvo XC40

Důmyslná řešení

Čerstvý vzduch i ve městě

Čerstvý vzduch i ve městě

Systém CleanZone Vám umožní dýchat uvnitř Volva XC40 čistý vzduch bez ohledu na to, jak moc je znečištěné okolní ovzduší. Součástí tohoto inovativního systému automobilky Volvo Cars je vzduchový filtr, který významně snižuje množství prachových, pylových a jiných škodlivých částeček v nasávaném vzduchu. V případě potřeby systém automaticky uzavře sání vzduchu a přepne se na recirkulaci vzduchu.

Projíždějte ulicemi s lehkostí

Projíždějte ulicemi s lehkostí

Parkování v rušném městském prostředí je ve Volvu XC40 snadné, což platí dvojnásob, pokud je vybaveno kamerou s výhledem do 360°. Jedná se o chytrou funkci, s níž získáte náhled na vůz a jeho okolí z ptačí perspektivy, takže jasně uvidíte, jak daleko je vůz vzdálen od ostatních objektů.

Skoncujte s kabely

Skoncujte s kabely

Ve středovém tunelu Volva XC40 je integrován odkládací prostor, kam lze uložit mobilní telefon, který se zde může bezdrátově nabíjet. Tím se sníží počet kabelů ve voze a zároveň budete mít telefon po ruce. Telefon zde bude uložen v takovém sklonu, abyste ho mohli pohodlně uchopit nebo ho rychle zkontrolovat pohledem.

Příslušenství

Vytvořte si Volvo XC40, které bude dokonale souznít s Vaším životem. Pomůže Vám s tím příslušenství Volvo navržené pro Vás a Váš vůz.

21-palcová kola z lehké slitiny s otevřenými paprsky

21-palcová kola z lehké slitiny s otevřenými paprsky

Tato 21-palcová pětipaprsková kola z nabídky příslušenství podtrhnou houževnatý charakter Volva XC40. Povrchová úprava s výbrusy v provedení Diamond Cut perfektně ladí se smělými a čistými liniemi vozu.

Hliníkový držák jízdního kola s uchycením za rám

Hliníkový držák jízdního kola s uchycením za rám

Držák jízdních kol Vám umožní vzít si s sebou výbavou, kterou milujete. Silný, ale lehký, hliníkový držák s rychlouvolňovacími čelistmi, které se přizpůsobí rámu, zajistí Vaše jízdní kolo pevně na svém místě. Napínací rameno udrží Vaše jízdní kolo za jízdy ve stabilní poloze.

Oboustranná textilní rohož do zavazadlového prostoru

Oboustranná textilní rohož do zavazadlového prostoru

Abyste ji mohli využívat v každé situaci, je rohož z jedné strany vyrobena z vysoce kvalitního textilního materiálu a z druhé je opatřena vodě odolnou plastovou vrstvou. Odolnou a praktickou rohož lze v případě potřeby rozvinout, aby po sklopení chránila také opěradla zadních sedadel.

Elektricky výklopné tažné zařízení

Elektricky výklopné tažné zařízení

Naše výklopné tažné zařízení Vám bude k dispozici kdykoliv jej budete potřebovat a v době, kdy jej nebudete využívat, zůstane decentně skryto. Stačí stisknout tlačítko v zavazadlovém prostoru a ono se automaticky vysune. Jediné, co musíte udělat, je s cvaknutím ho zajistit v bezpečné poloze. K dispozici je také nosič jízdních kol určený k instalaci na tažné zařízení.