Auto Stodůlky, pobočka Auto Průhonice a. s., Praha 5 - Stodůlky
Filosofie dealerství

FILOSOFIE DEALERSTVí

Naše filozofie je jednoduchá...

...a má jediného společného jmenovatele – tím je zákazník, jeho spokojenost a komfort.

K zákaznickému komfortu pak neodmyslitelně patří poskytované služby a my jsme si toho velmi dobře vědomi. Proto je neodmyslitelnou součástí naší filozofie poskytované služby neustále vylepšovat, vyvíjet, inovovat, přizpůsobovat se tak potřebám zákazníků.

Ukázkou inovací je například revoluční, a právě zaváděná služba zvaná Video Servis, která dodává punc transparentnosti servisních služeb a naši zákazníci jsou z ní doslova nadšeni. Jsme první, kdo v Čechách podobnou službu zavádí...

Mezi další služby, které nabízíme a neustále zlepšujeme a kterými se odlišujeme od jiných Volvo dealerství patří i aplikace Volvista, web Volvista či asistenční služba Volvista.

Všechny tyto úžasné služby se daří realizovat i díky letitému čerpání zkušeností a potřeb zákazníků našimi spolumajiteli – Martinem Veselým a Karle Stolejdou – kteří si během své mnohaleté kariéry v automotive segmentu prošli pozicemi od prodejce, vedoucího prodeje, obchodního ředitele až po spoluvlastníky největšího a nejúspěšnějšího Volvo dealerství v ČR, skupiny Auto Průhonice, sdružující tři pobočky pražských dealerství (Auto Průhonice, Auto Stodůlky, Auto Dejvice) a sesterské dealerství Auto Cardion v Brně na Heršpické.

Ve fungování našich společností se odráží i švédská filozofie a hodnoty, jakými jsou vztah k přírodě a všemu kolem nás, lidské kvality, ale i bezpečnost… což se ostatně odráží i ve vozech Volvo, nabízejících nevtíravý luxus, neokázalé pohodlí, nadčasový design a největší míru bezpečnosti celé posádky na světě.

My nabízíme sympatický personál s profesionálním přístupem k zákazníkům i jejich vozům v servisu, v prodeji nových i ojetých vozů a mnoho bonusů v podobě originálních služeb.

Naše filozofie je tedy jednoduchá…

Těšíme se na shledanou.